Konzultácie a programovanie | AVISANI | AVISANI

SAP CRM konzultácie a programovanie

Objavte s nami všetky výhody SAP CRM. Vďaka dlhoročným skúsenostiam a vynikajúcej znalosti všetkých funkcií a súčastí softvéru vám poskytneme efektívne služby. Môžete sa na nás spoľahnúť počas celého obdobia používania SAP CRM (vrátane SAP S/4HANA a SAP Cloud for Customer) – od návrhu až po implementáciu presne podľa vašich požiadaviek.

Kontaktujte nás

Implementácia SAP CRM

Zabezpečíme plynulý proces implementácie SAP CRM. Spoločne so zákazníkom pracujeme na efektívnom návrhu plánu implementácie v súlade s kľúčovými požiadavkami a obchodných cieľmi. Zabezpečíme aj kompletnú migráciu dát a kontrolu kvality, aby sme zabezpečili úspešnú implementáciu systému.

Migrácia dát do SAP CRM

Postaráme sa o migráciu všetkých obchodných dát do SAP CRM, a to z akejkoľvek aplikácie, systému, databázy, softvéru tretích strán, serverov a operačných systémov. Súčasťou migrácie dát je aj to, aby boli všetky údaje uložené bezpečne a aby sa zachovala ich integrita.

Podpora existujúcich SAP CRM systémov

Pomocou prispôsobení, vylepšení a rozšírení funkcií dodáme vášmu SAP CRM vyššiu pridanú hodnotu. Doplníme funkcie a upravíme nastavenia softvéru na základe nových legislatívnych požiadaviek, prípadne požiadaviek zákazníkov. Zabezpečíme, aby mal váš softvér všetky nástroje a funkcie, ktoré vaše podnikanie potrebuje.

Chcete vedieť viac?
Kontaktujte nás.

    Vaše osobné údaje budú spracované len za účelom spracovania Vašej požiadavky (v zmysle čl. 6 bod 1/b GDPR) a spätného informovania o jej vybavení. Osobné údaje budú zlikvidované do 30 dní po konečnom spracovaní Vašej požiadavky.